18 червня 2021 Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

Ми готові оголосити перші імена тих, хто долучиться до організації iForum-2022! Керівники нових напрямів, що брали участь в нашому конкурсі, обрані на один рік, а точніше, на одну конференцію — цього достатньо, щоб випробувати себе та надати нової сили старому доброму iForum.

Чинний Оргкомітет не складає повноваження — ми будемо курувати діяльність нових членів, а також всі разом голосуватимемо за ключовими і спірними моментами. Отже, ласкаво просимо до команди:

 

Олександр Кардаков, керівник нового напряму «Кібербезпека» (окрім цього — Голова наглядової ради «Октава Капітал»):

«Існує розрив у розумінні реалізації функції кібербезпеки між професійною авдиторією і широкою спільнотою, в тому числі бізнес-середовищем. Ми припускаємо, що ліквідація розриву, вирівнювання в розумінні значення функції, її ключових понять і інструментів сприятиме формуванню адекватної оцінки значення та ролі кібербезпеки, що в цілому вплине на збільшення кіберстійкості бізнесу та держави. У нашому напрямі акцент передбачаємо робити на практичному досвіді та кращих практиках. Більше про це розповімо, коли почнеться активна фаза підготовки до iForum.»

 

 

Вадим Груша, керівник нового напряму «Блокчейн» (також — директор і співзасновник Trustee Wallet):

«З приходом криптовалют та розвитком систем розподіленої взаємодії — або, як ще їх називають, блокчейн, — суспільство ще більше прискорилось з трансформаціями. У нашому напрямі плануємо розповідати, що таке криптовалюти, децентралізовані фінанси, їхня економічна та філософська суть. Ми сформуємо фундаментальну категорію знань з максимальним фокусом на наявний стан справ в середовищі. Покажемо чітко, скільки якого бізнесу уже існує і які ще є не зайняті перспективні напрямки. Щоб учасники конференції змогли зробити для себе актуальні висновки та за необхідності переорієнтували свій напрямок діяльності.»

 

 

Олександр Колб, керівник нового напряму “E-commerce” (Promodo, CEO):

«Я особисто вважаю, що E-commerce — двигун для нашого online-бізнесу, тому дуже потрібно, щоб секція з ключовими гравцями була присутня на iForum — головному івенті в IT-галузі країни. Ми впродовж 17 років працювали на ринку інтернет-маркетингу та дуже вдячні Оргкомітету за можливість запропонувати новий експертний формат секції електронної комерції, в якій ми будемо з ключовими гравцями ринку обговорювати найважливіші питання: динаміку росту, формати присутності, інструменти розвитку та інші не менш важливі питання індустрії. Ми докладемо всіх зусиль та нашу експертизу, щоб зібрати ключових гравців на iForum в напрямі E-commerce-бізнесу.»

 

 

Сергій Петренко (Агенція регіонального розвитку Одеської області) буде керувати напрямом «Стартапи» разом з Денисом Довгополим. Сергія ми вже бачили раніше ведучим цього ж напряму:

«Напрям “Стартапи” присвячений темам розвитку стартап-екосистеми в Україні, залученню венчурних інвестицій, стратегіям зростання та історіям успіху українських компаній. Серед спікерів нашого напряму традиційно будуть представлені інвестиційні фонди, експерти ринку, представники держави. Плани щодо покращення напряму озвучимо пізніше, вже у наступному році.»

 

 

Тож на iForum-2022 вже точно будуть такі напрями:

  • Стартапи
  • Digital Fun
  • Інтернет-технології
  • Реклама і просування
  • CRM
  • Майбутнє
  • Main Stage
  • Кібербезпека
  • Блокчейн
  • E-commerce

Слідкуйте за нами у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб дізнатися про наступні трансформації, нові імена та першими дізнатися про старт продажу квитків!

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2021

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Книжковий партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Преміальний партнер
з онлайн-маркетингу
Спонсор
Спонсор
Логістичний партнер
Технологічний партнер
Digital-партнер
Інвестиційний партнер
Поліграфічний партнер
Водний партнер
Технічний партнер
Медичний партнер
Партнер розсилки
Cпонсор

Інфопартнери 2021

Генеральний інформаційний партнер