18 червня 2021 Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

Ми раді повідомити довгоочікувану новину — iForum-2021 відбудеться 18 червня на НСК «Олімпійський»! Конференція, яку всі учасники цінують за живе спілкування з представниками інтернет-спільноти, переїхала на нову для нас локацію. На стадіоні буде відкритий простір, свіже повітря, вдосталь місця для дистанціювання. Таким чином ми забезпечимо дотримання карантинних вимог.

Окрім того, з міркувань безпеки Оргкомітет ухвалив рішення обмежити кількість учасників до 5 000. Тож не зволікайте з купівлею квитків! Вартість одного квитка становить 1 000 грн.

Цього року головною особливістю конференції стане саме її проведення в умовах адаптивного карантину. Ми зберемо корисні доповіді за напрямами: Реклама і просування, Інтернет-технології, Стартапи, Digital FUN, Майбутнє. Виступи на тему CRM будуть інтегровані в рекламному напрямі. Доповіді розпочнуться о 10:00 одночасно на двох сценах. А з 18:00 до 20:00 на Main Stage прозвучать найбільш «гарячі» і актуальні виступи.

На iForum-2021 буде традиційна виставка стендів компаній Expo-iForum. Також під час конференції працюватиме «Місто Майбутнього» — спеціалізована виставка інноваційних продуктів від українських розробників.

Нагадуємо: квитки на iForum-2020 будуть дійсними на iForum-2021. Кількість учасників цього року обмежена, тож встигніть купити квиток і долучитися до головної IT-події року! Побачимось на iForum-2021!

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2021

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Книжковий партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Преміальний партнер
з онлайн-маркетингу
Спонсор
Спонсор
Логістичний партнер
Технологічний партнер
Digital-партнер
Інвестиційний партнер
Поліграфічний партнер
Водний партнер
Технічний партнер
Медичний партнер
Партнер розсилки
Cпонсор

Інфопартнери 2021

Генеральний інформаційний партнер