18 червня 2021 Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

Вадим Груша, керівник нового напряму «Блокчейн», а також директор і співзасновник Trustee Wallet, розповів нам детально, чому та для кого потрібен такий напрям на конференції iForum-2022.

Про що і навіщо буде ваш напрям? 

— Ми всі знаємо, що вже зовсім недалеке майбутнє буде дуже сильно відрізнятись від сьогодення. А з приходом криптовалют та розвитком систем розподіленої взаємодії – або, як ще їх називають, блокчейн, – суспільство ще більше прискорилось з трансформаціями. 

Плануємо розповідати про категорію у цілому, про те, що таке криптовалюти, яка їхня природа, про технологію блокчейн, децентралізовані фінанси, їхню економічну та філософську суть. Ми будемо формувати фундаментальну категорію знань з максимальним фокусом на наявний стан справ в середовищі. 

Покажемо чітко, скільки якого бізнесу уже існує і які ще є не зайняті перспективні напрямки. Наскільки великий потенціал у даного класу технологій та як до цього ставляться регуляторні інституції. У що в цілому цей напрям перетвориться у майбутньому. Щоб учасники iForum змогли зробити для себе актуальні висновки та, за необхідності, переорієнтували свою діяльність.  

Які теми розкриєте у своїй програмі?

— Тем для розкриття багато і ми будемо намагатись охопити найбільш ключові та всі актуальні. Буде приділено увагу і філософії криптовалют, визначенню приватної власності в цифровому світі. Децентралізована фінансова реальність та її перспективи стати головною інфраструктурою глобальних фінансів, мається на увазі DeFi, а також різні Блокчейн, GemiFi, NFT та багато іншого.

Що додасть ваш напрям конференції iForum?

— Ми з командою криптогаманця Trustee за понад 6 років напрацювали не тільки круту мережу та широку експертизу у сфері, але й в організації різних освітніх криптоівентів. Весь цей досвід, зв’язки та найкращі напрацювання з радістю будемо втілювати на iForum. Визначимо чітко контентну частину, залучимо найбільш актуальних та професійних спікерів та лідерів думок. Спробуємо надати якомога більше міжнародного статусу конференції.

Ми також плануємо системно працювати зі спікерами щодо інформування ними своїх аудиторій про конференцію. 

Для кого відвідування вашого напряму – це мастхев? 

— Умовний відвідувач нашого напрямку – це проактивна людина, яка цікавиться новими технологіями та завжди відкрита для вивчення чогось нового, незалежно від віку, статі та роду занять.  

Наш напрям буде цікавим для широкого кола осіб. Напрям слід відвідати фінансистам, інвесторам, працівникам банківського сектору та фінтех, економістам та іншим фахівцям у сфері фінансів. Напрям буде цікавий як для спеціалістів – членів криптоспільноти, які постійно працюють у криптоіндустрії, так і для широкого загалу: студентів, підприємців та всіх, хто цікавиться інтернетом, а також працівників різних сфер тощо.   

Як плануєте залучати аудиторію на свій напрям? 

  • Публікація пресрелізів та анонсів на інтернет-майданчиках, присвячених блокчейну та криптовалютам (інтернет-видання, Youtube-канали), а також на інформаційних ресурсах загального напрямку.
  • Активне залучення спікерів до поширення інформації (шляхом публікації ними анонсів у своїх соцмережах).
  • Використання комунікаційних каналів конференції «Гроші майбутнього», а також ресурсів інноваційного продукту та лідера на ринку – криптогаманця Trustee та просування відповідного контенту.
  • Комунікація через канали iForum.
  • Комунікація з криптоком’юніті, виступи на тематичних заходах, інтерв’ю тощо. Нетворк ефект – це надзвичайно ефективний спосіб просування подібних заходів.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2021

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Книжковий партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Преміальний партнер
з онлайн-маркетингу
Спонсор
Спонсор
Логістичний партнер
Технологічний партнер
Digital-партнер
Інвестиційний партнер
Поліграфічний партнер
Водний партнер
Технічний партнер
Медичний партнер
Партнер розсилки
Cпонсор

Інфопартнери 2021

Генеральний інформаційний партнер