18 червня 2021 Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

Мобільні сервіси, які допомагають людям під час карантину, дистанційно забезпечуючи базові потреби, зараз на вагу золота. Критично важливим на самоізоляції став віддалений доступ до медичних консультацій та невідкладної допомоги вузьких спеціалістів.

Медичні технології, як окремий IT-напрямок, були представлені на iForum у 2018 році, коли в рамках конференції відбувся фінал конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge. Ми слідкуємо за цим важливим напрямком розвитку технологій, і наш черговий матеріал про IT на карантині присвячений додатку Doctor Online.

Про те, як працює програма і які функції пропонує користувачам розповідає Марія Прохорова, директор з маркетингу компанії InDevLab, що є учасником опитування серед наших підписників. Компанія InDevLab розробляла технічне рішення для сервісу Doctor Online.

Як і коли була створена платформа Doctor Online?

Перша версія мобільних додатків для користувачів та веб-платформа для лікарів побачила світ ще 26 листопада 2019 року. Засновником є однойменна компанія «Доктор Онлайн», керує якою Микола Кисель, бренд партнером — компанія «Київстар», а технічним партнером-розробником стала компанія InDevLab. Ще до карантину на платформі була реалізована можливість надання та отримання онлайн-консультацій від лікарів через відео- та аудіо- дзвінок або через чат. В лютому я особисто отримувала доставку ліків та здійснювала замовлення аналізів. Оскільки я сама дуже зайнята людина та маю слабкий імунітет — для мене цей додаток справжній порятунок.

Власне, мій досвід тестування сервісу як пересічного користувача є цілком позитивним. Він включає: термінову консультацію в ніч з суботи на неділю, замовлення аналізів, бронювання препаратів та їх доставку, а потому — ще й нагадування про прийом пігулок. Тож як користувач, я залишилась задоволеною. А як представник компанії, що розробляла цей додаток, я впевнилась, що все працює добре і дійсно допомагає людям.

Що змінилося під час карантину

Ми не запускали цей додаток спеціально під карантин – так зійшлись обставини, і наразі сервіс став дуже актуальний. Але вже перед уведенням карантину ми були готові приймати велику кількість звернень.

Що змінилося? Під час пандемії на території України, основний меценат та співзасновник проєкту Дмитро Кравченко вирішив зробити консультації безкоштовними для всіх мешканців України. Відтепер з будь-якого куточку нашої країни, у будь-який час, будь-який громадянин може отримати безкоштовну онлайн-консультацію через мобільний додаток. Це не тільки зменшить навантаження на лікарів в районних чи міських поліклініках та лікарнях, а й збереже здоров’я українців, які зможуть спокійно дотримуватись карантинних норм.

Про навантаження на лікарів в додатку

Сьогодні понад 1000 користувачів щодоби отримують консультації через Doctor Online. Навантаження на лікарів виросло. З платформою зараз співпрацює 70 лікарів, на початку епідемії їх було 50. Всі лікарі працюють за нормами КЗПП (кодекс законів про працю). Навантаження весь час зростає, адже, не зважаючи на гостру ситуацію із пандемією, люди хворіють не тільки на коронавірус: нервове напруження, проблеми зі шлунком та серцем, хворіють діти тощо.

Сервіс Doctor Online дозволяє отримати першочергові консультації через сучасні засоби комунікацій. І для українців сьогодні це дійсно чудовий інструмент, щоб не виходи з дому та поспілкуватись із лікарем. Наші спеціалісти працюють цілодобово. Проте якщо випадок вимагає фізичного обстеження — лікар додатку Doctor Online одразу повідомить пацієнта про необхідність візиту до лікарні.

Плануємо, що у додатку Doctor Online з’являться модулі дієтології та психологічної допомоги. Також ми плануємо ввести функціонал для страхової медицини та інтеграцію зі страховими компаніями. Нещодавно ми вже опубліковану нову версію, де є вже можливість підключати фітнес-браслети та смарт-годинники для відстежування свого стану здоров’я.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2021

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Книжковий партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Преміальний партнер
з онлайн-маркетингу
Спонсор
Спонсор
Логістичний партнер
Технологічний партнер
Digital-партнер
Інвестиційний партнер
Поліграфічний партнер
Водний партнер
Технічний партнер
Медичний партнер
Партнер розсилки
Cпонсор

Інфопартнери 2021

Генеральний інформаційний партнер